Teams, Golden Puck Martin Van Gool Memorial Hockey Tournament, 2018-2019 (Port Colborne Minor Hockey)
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
About Us
Executive & Staff
Code of Conduct
Fair Play Code
Ontario Dressing Room Policy
PCMHA Policies
Mission & Vision
Constitutions
Contact Us
Schedule
Game Results
Organization Calendar
NDHL Championship Weekend
Registration
2023-2024 Registration Information
Payment Information
Hockey Canada Registration (HCR)
HCR Resources/How To
HCR Registration
HCR Video Tutorials
Playpay.ca
Respect in Sport - Parents
Programs
Return to play Protocols
Pre-School/Initiation program
U9
U11
Local League ( U13, U15 and U18)
Travel Program
Bench Staff
What you need to know and do...
2022-2023 Team Official Qualification Requirements
Coaches
Respect In Sport - Activity Leader
Gender Identity and Expression Course
Coach Education
Hockey Canada Clinics
Coach & Player Resources
Body Checking
Trainers
Respect In Sport - Activity Leader
Gender Identity and Expression Course
Trainer Education
Hockey Trainers Ontario
Hockey Canada Clinics
Team Manager
Respect In Sport - Activity Leader
Gender Identity and Expression Course
Resources
Police Vulnerable Sector Check (PVSC)
PVSC Information
Volunteer Letter from PCMHA
Online PVSC Link
Tournaments
Links & Resources
Links
Forms
Resources
Coaches Corner
Trainer's Tools
Parents Resources
Vulnerable Sector Letter (Police Check)
WEBSITE Info Page -Vulnerable Sector Police Check
Sailors Online Stores
Front Row
Buckner's
Sponsors
Subscribe
Golden Puck Martin Van Gool Memorial Hockey Tournament Menu
Tournament Home
General Information
Tournament Staff
Rules & Regulations
Sponsors
Participating Teams
Home
Seasons
2018-2019
Golden Puck Martin Van Gool Memorial Hockey Tournament
Teams
Sitemap
Standings & Schedules
Novice
Atom
Peewee
Venues
This Tournament is part of the 2018-2019 season, which is not set as the current season.
Participating Teams
Novice
7 teams
Standings
Port Colborne CT 1
Port Colborne CT 2
Cayuga
Hagarsville 2
Osprey
Pelham
Wainfleet
Atom
20 teams
Standings
PC AtoMc 1 Yellow
PC AtoMc 2 Red
Barrie
Centre Wellington
Dunnville LL1
Dunnville LL2
Hagarsville LL8
Hagarsville LL9
Kawartha
Langton
Lindsay LL1
Newcastle LL1
North Middlesex
Norwich
Smithville LL2
Tillsonburg LL3
Wainfleet
Waterford LL2
West Lincoln LL1
West Lincoln LL3
Peewee
16 teams
Standings
Port Colborne Sailors #1
Port Colborne Sailors #2
Elmvale LL2
Hagarsville LL7
Hespler
Ingersoll
Mariposa
Millbrook
Mount Bridges
Pelham
St. Marys
Tillsonburg LL1
Tillsonburg LL2
TNT
Wainfleet
Waterford