Category Calendar, PC Rep Hockey (Port Colborne Minor Hockey)

PrintCategory Calendar
<< PrevOct 20, 2019-Nov 16, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
Oct 20Oct 21Oct 22Oct 23Oct 24Oct 25Oct 26
Rep - Atom Rep 'Golden Puck' - caledonia
Rep - Bantam Rep 'Scotiabank' - port dover
Rep - PeeWee Rep 'Buckners' - tbd
PC Peewee AE
2:00 PM
vs. Stoney Creek Warriors Minor
PC Atom AE
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Midget Rep 'Davidson'
6:20 PM-7:20 PM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
6:00 PM-7:00 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
7:10 PM
vs. NOTL Wolves
Bantam Rep 'Scotiabank'
8:30 PM
vs. NOTL Wolves
Novice Rep 'Golden Puck'
5:30 PM
@ Fort Erie
Midget Rep 'Davidson'
7:00 PM
@ Niagara Falls Flyers
Chippawa [5021]
Midget Rep 'Davidson'
5:00 PM-6:00 PM
Practice
PC Atom AE
6:10 PM-7:10 PM
Practice
Bantam Rep 'Scotiabank'
6:30 PM-7:30 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
7:20 PM-8:20 PM
Practice
PC Atom AE
6:00 PM
vs. West Niagara Flying Aces Minor AE
Atom Rep 'Golden Puck'
7:15 PM
vs. NOTL Wolves
PC Peewee AE
7:30 PM-8:30 PM
Practice
Midget Rep 'Davidson'
8:30 PM
vs. Garden City Falcons A
PC Peewee AE
8:30 AM-9:30 AM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
10:30 AM-11:30 AM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
11:30 AM-12:30 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
12:20 PM
vs. Thorold
PC Atom AE
3:30 PM
@ NOTL Wolves AE
Midget Rep 'Davidson'
4:35 PM
@ Dunnville Mudcats
Dunnville [5027]
Oct 27Oct 28Oct 29Oct 30Oct 31Nov 01Nov 02
Rep - PC Peewee AE - Tournament
PC Peewee AE
2:00 PM
vs. Dunnville Mudcats CC
PC Atom AE
5:00 PM
@ West Niagara Flying Aces Major AE
Fleming [2638]
Bantam Rep 'Scotiabank'
5:10 PM-6:10 PM
Practice
Midget Rep 'Davidson'
6:20 PM-7:20 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
6:00 PM
vs. Thorold Blackhawks
PeeWee Rep 'Buckners'
7:10 PM
vs. Garden City Falcons
Bantam Rep 'Scotiabank'
8:30 PM
vs. Stoney Creek Warriors
PC Atom AE
7:00 PM-8:00 PM
Practice
PC Peewee AE
8:00 PM-9:00 PM
Practice
Midget Rep 'Davidson'
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
6:10 PM-7:10 PM
Practice
Bantam Rep 'Scotiabank'
6:30 PM-7:30 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
7:20 PM-8:20 PM
Practice
Midget Rep 'Davidson'
8:30 PM
vs. Welland Tigers
Atom Rep 'Golden Puck'
6:00 PM
@ Garden City Falcons
Novice Rep 'Golden Puck'
10:30 AM
@ Pelham Panthers
PC Atom AE
12:30 PM
@ Pelham Panthers AE
PeeWee Rep 'Buckners'
2:05 PM
@ Pelham Panthers
Bantam Rep 'Scotiabank'
3:30 PM
@ Pelham Panthers
Nov 03Nov 04Nov 05Nov 06Nov 07Nov 08Nov 09
Rep - PC Peewee AE - Tournament
PeeWee Rep 'Buckners'
12:15 PM
@ Fort Erie Meteors
Atom Rep 'Golden Puck'
4:00 PM-5:00 PM
Practice
Bantam Rep 'Scotiabank'
5:10 PM-6:10 PM
Practice
Midget Rep 'Davidson'
6:20 PM-7:20 PM
Practice
PC Peewee AE
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
6:00 PM-7:00 PM
Practice
PC Atom AE
6:30 PM-7:30 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
6:50 PM
@ NOTL Wolves
Meridian [3049]
Midget Rep 'Davidson'
8:30 PM
vs. NOTL Wolves
Bantam Rep 'Scotiabank'
8:45 PM
@ Thorold Blackhawks
Midget Rep 'Davidson'
5:00 PM-6:00 PM
Practice
PC Atom AE
6:00 PM
@ West Niagara Flying Aces Minor AE
Atom Rep 'Golden Puck'
6:00 PM
@ West Niagara Flying Aces
Fleming [2049]
PC Peewee AE
6:10 PM-7:10 PM
Practice
Bantam Rep 'Scotiabank'
6:30 PM-7:30 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
7:20 PM-8:20 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
6:00 PM
vs. NOTL Wolves
Atom Rep 'Golden Puck'
7:15 PM
vs. Fort Erie Meteors
PC Atom AE
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
8:30 AM-9:30 AM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
10:30 AM-11:30 AM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
11:30 AM-12:30 PM
Practice
PC Atom AE
12:20 PM
vs. Stoney Creek Warriors AE
Bantam Rep 'Scotiabank'
3:10 PM
@ Welland Tigers
PC Peewee AE
5:00 PM
@ Garden City Falcons Minor AE
Nov 10Nov 11Nov 12Nov 13Nov 14Nov 15Nov 16
PC Peewee AE
2:00 PM
vs. Stoney Creek Warriors AE white 2
Atom Rep 'Golden Puck'
5:00 PM
@ Pelham Panthers
Midget Rep 'Davidson'
6:20 PM-7:20 PM
Practice
Bantam Rep 'Scotiabank'
7:00 PM
@ Niagara Falls Flyers
PC Peewee AE
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Novice Rep 'Golden Puck'
6:00 PM
@ West Niagara Flying Aces #2
Fleming [1014]
PC Atom AE
6:00 PM-7:00 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
7:10 PM
vs. Welland Tigers
Bantam Rep 'Scotiabank'
8:30 PM
vs. Garden City Falcons
Midget Rep 'Davidson'
7:00 PM-8:00 PM
Practice
PC Peewee AE
7:15 PM
@ Garden City Falcons AE
Novice Rep 'Golden Puck'
5:00 PM-6:00 PM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
6:10 PM-7:10 PM
Practice
PC Atom AE
6:30 PM
@ Garden City Falcons Minor
Bantam Rep 'Scotiabank'
6:30 PM-7:30 PM
Practice
PeeWee Rep 'Buckners'
7:10 PM
@ Thorold Blackhawks
Midget Rep 'Davidson'
9:00 PM
@ Garden City Falcons A
PeeWee Rep 'Buckners'
6:00 PM-7:00 PM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
7:15 PM
vs. Pelham Panthers
Midget Rep 'Davidson'
8:30 PM
vs. West Niagara Flying Aces
Novice Rep 'Golden Puck'
8:30 AM-9:30 AM
Practice
Atom Rep 'Golden Puck'
10:30 AM-11:30 AM
Practice
PC Peewee AE
11:30 AM-12:30 PM
Practice
PC Atom AE
12:20 PM
vs. West Niagara Flying Aces Major AE
PeeWee Rep 'Buckners'
4:30 PM
@ Stoney Creek Warriors
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
View Another Category
Social Networking
Follow Us On
Visit Port Colborne Minor Hockey on Facebook
Quick Links
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from portminorhockey.com on Monday, October 21, 2019 at 8:20 AM